- Biuletyn Informacji Publicznej PODGiK - https://bip.podgik.poznan.pl -

Wydziały i stanowiska samodzielne

Dyrektor Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - Geodeta Powiatowy
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Tomasz Powroźnik 61 84 10 540 [1]
sekretariat@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.218
Zastępca Dyrektora Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Joanna Muszyńska 61 84 10 623 [2]
faks 61 84 10 655
joanna.muszynska@podgik.powiat.poznan.pl I p.pok.120
Sekretariat
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Paulina Sobkowicz 61 84 10 540 [1]
paulina.sobkowicz@podgik.powiat.poznan.pl
sekretariat@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.217
Kancelaria
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Beata Grzybowska 61 84 10 613 [3]
faks 61 84 10 655
kancelaria@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.216
Sylwia Grabska 61 84 10 613 [3]
sylwia.grabska@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.216
Kasa
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Dyzmann 61 84 10 625 [4] agnieszka.dyzmann@podgik.powiat.poznan.pl I p.okienko
Joanna Marciniak 61 84 10 625 [4] joanna.marciniak@podgik.powiat.poznan.pl I p. okienko
Informatyk
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Koszuta 61 22 69 230 [5] adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.224
Marcin Palczewski 61 22 69 230 [5] marcin.palczewski@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.224
Inspektor Ochrony Danych
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Agnieszka Rogozińska 61 84 10 540 [1]
agnieszka.rogozinska@podgik.powiat.poznan.pl
iod@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.217
Z-ca Inspektora Ochrony Danych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Koszuta 61 22 69 230 [5]
adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.pl
iod@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.224
Radca Prawny
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Ewa Woroniecka-Andrzejczak 61 84 10 645 [6]
ewa.woroniecka-andrzejczak@podgik.powiat.poznan.pl
IIp.pok.223
Starszy Inspektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Świątek 61 84 10 645 [6]

IIp.pok.223
Główny Księgowy
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Barbara Szrama 61 84 10 508 [7]barbara.szrama@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Z-ca Głównego Księgowego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Edyta Ratajczyk 61 84 10 508 [7]edyta.ratajczyk@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Pracownicy Wydziału Finansów
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Lucyna Andrzejczak 61 22 69 233 [8]lucyna.andrzejczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Agnieszka Dyzmann 61 84 10 625 [4]agnieszka.dyzmann@podgik.powiat.poznan.plI p.
KASA
Joanna Marciniak 61 84 10 625 [4]joanna.marciniak@podgik.powiat.poznan.plI p.
KASA
Kierownik Wydziału Organizacyjnego i Kadr
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Anna Wojtkowiak 61 22 69 228 [9]anna.wojtkowiak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Pracownicy Wydziału Organizacyjnego i Kadr
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Ewelina Biskupewelina.biskup@podgik.powiat.poznan.pl
Bartosz Głubisz61 22 69 228 [9]bartosz.glubisz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
Sylwia Grabska61 84 10 613 [3]sylwia.grabska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Beata Grzybowska61 84 10 613 [3]kancelaria@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Agata Hoedt61 84 10 641 [10]agata.hoedt@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Paulina Ludwiczak61 84 10 540 [1]paulina.ludwiczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Agnieszka Paprzycka – Leśnik61 84 10 645 [6]agnieszka.paprzycka-lesnik@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Magdalena Piejko61 22 69 228 [9]magdalena.piejko@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Agnieszka Rogozińska61 84 10 540 [1]agnieszka.rogozinska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Paulina Sobkowicz61 84 10 540 [1]paulina.sobkowicz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Tomasz Redelbach61 84 10 644 [11]tomasz.redelbach@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
Kierownik Wydziału Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Krzysztof Sobczak 61 84 10 623 [2]krzysztof.sobczak@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 120
Administrator mapy numerycznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Robert Rybarczyk 61 84 10 731 [12]robert.rybarczyk@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224
Zespół Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Kierownik Zespołu Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Gabriela Szalińska 61 84 10 622 [13]gabriela.szalinska@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka Ip.
Pracownicy Zespołu Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokójObsługiwane gminy
Anna Kowalewska-Syryca 61 84 10 616 [14]anna.kowalewska-syryca@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka Ip.Przetwarzanie materiałów PZGiK do postaci elektronicznej
Agnieszka Lubarska 61 84 10 621 [15]agnieszka.lubarska@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Przyjmowanie materiałów do PZGiK
Marta Marendziak 61 84 10 624 [16]marta.marendziak@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 121Przyjmowanie materiałów do PZGiK
Krystyna Musiał 61 84 10 615 [17]krystyna.musial@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Miasto i gmina Stęszew,
Miasto i gmina Pobiedziska
Pamela Niciejewska 61 84 10 624 [16]pamela.niciejewska@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 121Usterki
Martyna Nyczka-Buczowska 61 84 10 622 [13]martyna.nyczka-buczowska@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Gmina Tarnowo Podgórne,
Miasto i gmina Kórnik
Beata Przewłocka 61 84 10 624 [16]beata.przewłocka@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 121Kosztorysy, rejestracja zawiadomień o zakończeniu prac
Małgorzata Struzik 61 84 10 615 [17]malgorzata.struzik@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Miasto Luboń,
Miasto Puszczykowo,
Gmina Suchy Las,
Miasto i gmina Murowana Goślina,
Gmina Rokietnica,
Gmina Buk,Miasto i gmina Kostrzyn,Gmina Komorniki,Gmina Czerwonak,Gmina Kleszczewo,Miasto i gmina Swarzędz,Miasto i gmina Mosina,Gmina Dopiewo
Kamila Tarka 61 84 10 621 [15]kamila.tarka@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka Ip.Ochrona osnowy
Adrian Zawadzki 61 84 10 616 [14]adrian.zawadzki@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Przetwarzanie materiałów PZGiK do postaci elektronicznej
Zespół Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Kierownik Zespołu Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Anna Juszkiewicz 61 84 10 620 [18]anna.juszkiewicz@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Pracownicy Zespołu Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Paweł Boruszewski 61 84 10 617 [19]pawel.boruszewski@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Ryszard Flitta 61 84 10 505 [20]ryszard.flitta@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Małgorzata Gostyńska 61 84 10 505 [20]malgorzata.gostynska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Joanna Sicińska 61 84 10 617
[19]
joanna.sicinska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Paweł Pewiński 61 84 10 505 [20]pawel.pewinski@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Zespół Mapy Numerycznej
Kierownik Zespołu Mapy Numerycznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Grzegorz Kąkol 61 84 10 620 [18]grzegorz.kakol@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Pracownicy Zespołu Mapy Numerycznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokójObsługiwane gminy
Katarzyna Burgiel 61 22 69 214 [21]katarzyna.burgiel@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Miasto i Gmina Mosina
Aleksandra Byzia 61 84 10 618 [22]aleksandra.byzia@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Miasto Luboń
Karolina Dukarska 61 84 10 619 [23]karolina.dukarska@podgik.powiat.poznan.plpracownia I p.Miasto i Gmina Swarzędz
Katarzyna Grodzka 61 84 10 618 [22]katarzyna.grodzka@podgik.powiat.poznan.plpracownia I p.Miasto i Gmina Pobiedziska,
Miasto i Gmina Kostrzyn
Sylwia Jahns 61 84 10 617 [19]sylwia.jahns@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Miasto i Gmina Stęszew,
Miasto i Gmina Murowana Goślina
Magdalena Mikołajczak 61 84 10 619 [23]magdalena.mikolajczak@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Czerwonak
Dagmara Musialik 61 22 69 213 [24]dagmara.musialik@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Dopiewo
Małgorzata Nelec 61 84 10 618 [22]malgorzata.nelec@podgik.powiat.poznan.plpracownia I p.Miasto i Gmina Kórnik
Marta Paciorek 61 84 10 619 [23]marta.paciorek@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Kleszczewo,
Miasto i Gmina Buk
Katarzyna Ryniec 61 22 69 213 [24]katarzyna.ryniec@podgik.powiat.poznan.plpracownia I p.Gmina Rokietnica
Marlena Stróżyńska 61 84 10 619 [23]marlena.strozynska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Suchy Las,
Miasto Puszczykowo
Anna Tomaszewska 61 22 69 214 [21]anna.tomaszewska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Komorniki
Iwona Zdrojewska 61 84 10 618 [22]iwona.zdrojewska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Tarnowo Podgórne
Kierownik Wydziału Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Dorota Zubik 61 84 10 634 [25] dorota.zubik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Zespół Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Kierownik Zespołu Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Selwa-Majchrzak 61 84 10 635 [26] agnieszka.selwa-majchrzak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Pracownicy Zespołu Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój Obsługiwane Gminy
Wojciech Bartłomiejczak 61 84 10 631 [27] wojciech.bartlomiejczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Rokietnica
Mariusz Bąk 61 84 10 631 [27] mariusz.bak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Buk, Miasto i Gmina Pobiedziska
Paulina Cieślińska 61 84 10 632 [28] paulina.cieslinska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Czerwonak, Gmina Stęszew
Agnieszka Friebe 61 84 10 636 [29] agnieszka.friebe@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Tarnowo Podgórne
Katarzyna Grześkowiak 61 84 10 636 [29] katarzyna.grzeskowiak@podgik.powiat.poznan.pl  II p. pok. 220 Gmina Suchy Las, Miasto Puszczykowo
Urszula Hoffmann 61 84 10 632 [28] urszula.hoffmann@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Komorniki
Barbara Matecka 61 84 10 636 [29] barbara.matecka@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Mosina
Anna Narożna 61 84 10 633 [30] anna.narozna@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Kórnik
Klaudia Nowicka 61 84 10 633 [30] klaudia.nowicka@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Kleszczewo, Miasto i Gmina Kostrzyn
Sylwia Orzelska 61 84 10 633 [30] sylwia.orzelska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Murowana Goślina, Miasto Luboń
Maria Szumska 61 84 10 632 [28] maria.szumska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Dopiewo
Maria Waszkowiak 61 84 10 631 [27] maria.waszkowiak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Swarzędz
Karolina Zdziech 61 84 10 636 [29] karolina.zdziech@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Zespół Obsługi Wniosków
Kierownik Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Sylwia Masłowska-Potrzebko 61 84 10 630 [31] sylwia.maslowska-potrzebko@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Z-ca Kierownika Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Anna Witek-Gonera 61 84 10 630 [31] anna.witek-gonera@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Pracownicy Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Joanna Gondek 61 84 10 628 joanna.gondek@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 odbiór dokumentów
Arleta Mądra 61 84 10 762 [32] arleta.madra@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 odbiór dokumentów
Monika Mleczak 61 84 10 628 [33] monika.mleczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 obsługa interesanta
Katarzyna Hoffa 61 84 10 642 [34] katarzyna.hoffa@podgik.powiat.poznan.pl zlecenia@podgik.powiat.poznan.pl  II p. pok. 220
Danuta Janas 61 84 10 635 [26] danuta.janas@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Michał Kmiecik 61 84 10 630 [31] michal.kmiecik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Aleksandra Knasiak 61 84 10 642 [34] aleksandra.knasiak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Zofia Krawczyk 61 84 10 632 [28] zofia.krawczyk@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Martyna Kwiatkowska-Stasiak 61 84 10 642 [34] martyna.kwiatkowska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Izabela Majer 61 84 10 635 [26] izabela.majer@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Joanna Müller 61 84 10 635 joanna.muller@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 117A
Wiktoria Płóciennik 61 84 10 631 [27] wiktoria.plociennik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Kamila Sobczak 61 84 10 642 [34] kamila.sobczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Aleksandra Czapłon 61 84 10 614 [35] mapy.nieaktualizowane@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 118
Małgorzta Małecka 61 84 10 614 [35] malgorzata.malecka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 118
p.o. Kierownika Wydziału Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Barbara Szrama 61 84 10 508 [7]barbara.szrama@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Pracownicy Wydziału Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Agnieszka Króliczak 61 22 69 233 [8]agnieszka.kroliczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Katarzyna Hirth 61 22 69 234 [36]katarzyna.hirth@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Kierownik Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Aneta Łuczak 61 84 10 637 [37]aneta.luczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Pracownicy Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Ewelina Bobowicz 61 84 10 640 [38]ewelina.bobowicz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Bogusława Dekert 61 84 10 643 [39]boguslawa.dekert@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Joanna Leśniewska 61 84 10 639 [40]joanna.lesniewska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Paulina Szymańska 61 84 10 638 [41]paulina.szymanska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Kierownik Wydziału Koordynacji Projektów
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Agnieszka Zawada-Sikorska 61 84 10 612
[42]
agnieszka.zawada-sikorska@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 117
Pracownicy Wydziału Koordynacji Projektów
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Agnieszka Bączyk 61 84 10 783
[43]
agnieszka.baczyk@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 124
Paweł Kornaszewski 61 84 10 612
[42]
pawel.kornaszewski@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 117
Paweł Pinczak 61 84 10 626
[44]
pawel.pinczak@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 123
Magdalena Stefaniak 61 84 10 626
[44]
magdalena.stefaniak@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 123
Agnieszka Tuliszka 61 84 10 612
[42]
agnieszka.tuliszka@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 117
Daria  Urban 61 84 10 783
[43]
daria.urban@podgik.powiat.poznan.pl(rejestracja wniosków)I p. pok. 124
Marcin Wiraszka 61 84 10 626
[44]
marcin.wiraszka@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 123
Kierownik Wydziału Systemu Informacji Przestrzennej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Marek Stawarz 61 22 69 250 [45]marek.stawarz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
p.o. Kierownika Wydziału Informatyki
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Marek Stawarz

61 22 69 250 [46]

marek.stawarz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222A
Pracownicy Wydziału Informatyki
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Adam Koszuta 61 22 69 230
[5]
adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224
Marcin Palczewski 61 22 69 230
[5]
marcin.palczewski@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224
Robert Rybarczyk 61 84 10 731
[12]
robert.rybarczyk@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224