Wydziały i stanowiska samodzielne

Geodeta Powiatowy - Dyrektor Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Małgorzata Waszak 61 84 10 540 malgorzata.waszak@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.218
Zastępca Dyrektora Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Joanna Muszyńska 61 84 10 623
faks 61 84 10 655
joanna.muszynska@podgik.powiat.poznan.pl I p.pok.120
Sekretariat
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Agata Hoedt 61 84 10 540
faks 61 84 10 629
agata.hoedt@podgik.powiat.poznan.pl
sekretariat@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.217
Kancelaria
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Beata Grzybowska 61 84 10 613 kancelaria@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.216
Tomasz Redelbach 61 84 10 644 tomasz.redelbach@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.216
Kasa
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Agnieszka Dyzmann 61 84 10 625 agnieszka.dyzmann@podgik.powiat.poznan.pl I p.okienko
Joanna Marciniak 61 84 10 625 joanna.marciniak@podgik.powiat.poznan.pl I p. okienko
Informatyk
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Koszuta 61 22 69 230 adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.224
Marcin Palczewski 61 22 69 230 marcin.palczewski@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.224
Inspektor Ochrony Danych
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Agnieszka Rogozińska 61 84 10 540
faks 61 84 10 629
agnieszka.rogozinska@podgik.powiat.poznan.pl
iod@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.217
Z-ca Inspektora Ochrony Danych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Koszuta 61 22 69 230
adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.pl
iod@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.224
Radca Prawny
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Ewa Woroniecka-Andrzejczak 61 84 10 645
ewa.woroniecka-andrzejczak@podgik.powiat.poznan.pl
IIp.pok.222a
Kierownik Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefon/FaksE-mailPokój
Anna Wojtkowiak 61 22 69 228anna.wojtkowiak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Pracownicy Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Ewelina Biskup 61 84 10 641ewelina.biskup@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222 a
Bartosz Głubisz 61 84 10 641bartosz.glubisz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222 a
Beata Grzybowska 61 84 10 613kancelaria@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Agata Hoedt 61 84 10 540agata.hoedt@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Paulina Ludwiczak61 84 10 540paulina.ludwiczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Izabela Marek 61 22 69 228izabela.marek@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Agnieszka Paprzycka-Leśnik 61 22 69 228agnieszka.paprzycka-lesnik@podgik.powiat.poznan.pl 
Agnieszka Rogozińska 61 84 10 540agnieszka.rogozinska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Tomasz Redelbach 61 84 10 644tomasz.redelbach@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Główny Księgowy
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Barbara Szrama 61 84 10 508barbara.szrama@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Z-ca Głównego Księgowego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Edyta Ratajczyk 61 22 69 234edyta.ratajczyk@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Pracownicy Wydziału Finansów
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Lucyna Andrzejczak 61 22 69 233lucyna.andrzejczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Agnieszka Dyzmann 61 84 10 625agnieszka.dyzmann@podgik.powiat.poznan.plI p.
KASA
Agnieszka Króliczak 61 22 69 233agnieszka.kroliczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Joanna Marciniak 61 84 10 625joanna.marciniak@podgik.powiat.poznan.plI p.
KASA
Kierownik Wydziału Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Joanna Muszyńska 61 84 10 623 joanna.muszynska@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 120
Administratorzy mapy numerycznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Marek Stawarz 61 22 69 250 marek.stawarz@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222 a
Robert Rybarczyk 61 84 10 731 robert.rybarczyk@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 224
Zespół Obsługi Prac Geodezyjnych
Kierownik zespołu Obsługi Prac Geodezyjnych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Gabriela Szalińska 61 84 10 622 gabriela.szalinska@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka Ip.
Pracownicy Zespołu Obsługi Prac Geodezyjnych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój Obsługiwane gminy
Anna Kowalewska-Syryca 61 84 10 616 anna.kowalewska-syryca@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka Ip. Przetwarzanie materiałów PZGiK do postaci elektronicznej
Agnieszka Lubarska 61 84 10 621 agnieszka.lubarska@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Przyjmowanie materiałów do PZGiK
Marta Marendziak 61 84 10 624 marta.marendziak@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 121 Przyjmowanie materiałów do PZGiK
Krystyna Musiał 61 84 10 615 krystyna.musial@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Miasto i gmina Stęszew Miasto i gmina Pobiedziska Miasto i gmina Swarzędz Miasto i gmina Mosina Gmina Dopiewo
Pamela Niciejewska 61 84 10 624 pamela.niciejewska@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 121 Usterki
Martyna Nyczka-Buczowska 61 84 10 622 martyna.nyczka@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. gmina Tarnowo Podgórne miasto i gmina Kórnik miasto i gmina Kostrzyn gmina Komorniki gmina Czerwonak gmina Kleszczewo
Beata Przewłocka 61 84 10 624 beata.przewłocka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 121 Kosztorysy, rejestracja zawiadomień o zakończeniu prac
Małgorzata Struzik 61 84 10 615 malgorzata.struzik@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Miasto Luboń Miasto Puszczykowo Gmina Suchy Las Miasto i gmina Murowana Goślina Gmina Rokietnica Gmina Buk
Kamila Tarka 61 84 10 621 kamila.tarka@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka Ip. Ochrona osnowy
Adrian Zawadzki 61 84 10 616 adrian.zawadzki@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Przetwarzanie materiałów PZGiK do postaci elektronicznej
Zespół Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Kierownik zespołu ds. Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Krzysztof Sobczak 61 84 10 620 krzysztof.sobczak@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Pracownicy zespołu ds. Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Paweł Boruszewski 61 84 10 620 pawel.boruszewski@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Ryszard Flitta 61 84 10 505 ryszard.flitta@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Małgorzata Gostyńska 61 84 10 617 malgorzata.gostynska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Anna Juszkiewicz 61 84 10 505 anna.juszkiewicz@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Paweł Pewiński 61 84 10 505 pawel.pewinski@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Zespół Mapy Numerycznej
Kierownik Zespołu Mapy Numerycznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój Obsługiwane gminy
Urszula Powroźnik 61 84 10 617 urszula.powroznik@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Miasto i gmina Murowana Goślina
Pracownicy Zespołu Mapy Numerycznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój Obsługiwane gminy
Katarzyna Burgiel 61 22 69 214 katarzyna.burgiel@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Miasto i gmina Mosina
Aleksandra Byzia 61 84 10 618 aleksandra.byzia@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Miasto i Gmina Swarzędz
Karolina Dukarska 61 84 10 619 karolina.dukarska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia I p. Miasto Luboń Miasto Puszczykowo
Katarzyna Grodzka 61 84 10 618 katarzyna.grodzka@podgik.powiat.poznan.pl pracownia I p. Miasto i Gmina Pobiedziska Miasto i Gmina Kostrzyn
Sylwia Jahns 61 84 10 617 sylwia.jahns@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Miasto i gmina Stęszew
Magdalena Mikołajczak 61 84 10 619 magdalena.mikolajczak@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Czerwonak
Dagmara Musialik 61 22 69 213 dagmara.musialik@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Dopiewo
Małgorzata Nelec 61 84 10 618 malgorzata.nelec@podgik.powiat.poznan.pl pracownia I p. Miasto i gmina Kórnik
Marta Paciorek 61 84 10 619 marta.paciorek@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Kleszczewo Miasto i gmina Buk
Katarzyna Ryniec 61 22 69 213 katarzyna.ryniec@podgik.powiat.poznan.pl pracownia I p. Gmina Rokietnica
Marlena Stróżyńska 61 84 10 619 marlena.strozynska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Suchy Las
Anna Tomaszewska 61 22 69 214 anna.tomaszewska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Komorniki
Iwona Zdrojewska 61 84 10 618 iwona.zdrojewska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Tarnowo Podgórne
Zespół Koordynacji Projektów
Kierownik Zespołu Koordynacji Projektów
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Zawada-Sikorska 61 84 10 612 agnieszka.zawada-sikorska@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 117
Pracownicy Zespołu Koordynacji Projektów
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Paweł Kornaszewski 61 84 10 612 pawel.kornaszewski@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 117
Paweł Pinczak 61 84 10 626 pawel.pinczak@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 123
Magdalena Stefaniak 61 84 10 626 magdalena.stefaniak@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 123
Agnieszka Tuliszka 61 84 10 612 agnieszka.tuliszka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 117
Daria Urban 61 84 10 783 daria.urban@podgik.powiat.poznan.pl(rejestracja wniosków) I p. pok. 124
Marcin Wiraszka 61 84 10 626 marcin.wiraszka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 123
Kierownik Wydziału Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Dorota Zubik 61 84 10 634 dorota.zubik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Zespół Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Kierownik zespołu aktualizacji ewidencji gruntów i budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Selwa-Majchrzak 61 84 10 635 agnieszka.selwa-majchrzak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Pracownicy Zespołu Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój Obsługiwane Gminy
Agnieszka Bączyk 61 84 10 633 agnieszka.baczyk@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Mariusz Bąk 61 84 10 631 mariusz.bak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Buk, Miasto i Gmina Pobiedziska
Paulina Cieślińska 61 84 10 632 paulina.cieslinska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Czerwonak, Gmina Stęszew
Agnieszka Friebe 61 84 10 631 agnieszka.friebe@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Tarnowo Podgórne
Sylwia Orzelska 61 84 10 636 sylwia.orzelska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Murowana Goślina, Miasto Luboń
Urszula Hoffmann 61 84 10 632 urszula.hoffmann@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Komorniki
Joanna Müller 61 84 10 636 joanna.muller@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Mosina
Anna Narożna 61 84 10 633 anna.narozna@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Kórnik
Klaudia Nowicka 61 84 10 633 klaudia.nowicka@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Kleszczewo, Miasto i Gmina Kostrzyn
Joanna Sicińska 61 84 10 636 joanna.sicinska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Rokietnica
Maria Szumska 61 84 10 632 maria.szumska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Dopiewo
Maria Waszkowiak 61 84 10 631 maria.waszkowiak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Swarzędz
Karolina Zdziech 61 84 10 636 karolina.zdziech@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Suchy Las, Miasto Puszczykowo
Zespół Obsługi Wniosków
Kierownik Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Sylwia Masłowska-Potrzebko 61 84 10 630 sylwia.maslowska-potrzebko@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
p.o. kierownika Anna Witek-Gonera 61 84 10 630 anna.witek-gonera@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Pracownicy Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Joanna Gondek 61 84 10 628 joanna.gondek@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 odbiór dokumentów
Arleta Mądra 61 84 10 762 arleta.madra@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 odbiór dokumentów
Monika Mleczak 61 84 10 628 monika.mleczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 obsługa interesanta
Katarzyna Hoffa 61 84 10 642 katarzyna.hoffa@podgik.powiat.poznan.pl zlecenia@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Danuta Janas 61 84 10 635 danuta.janas@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Michał Kmiecik 61 84 10 630 michal.kmiecik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Aleksandra Knasiak 61 84 10 642 aleksandra.knasiak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Zofia Krawczyk 61 84 10 632 zofia.krawczyk@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Martyna Kwiatkowska-Stasiak 61 84 10 642 martyna.kwiatkowska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Izabela Majer 61 84 10 635 izabela.majer@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Wiktoria Płóciennik 61 84 10 631 wiktoria.plociennik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Kamila Sobczak 61 84 10 642 kamila.sobczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Aleksandra Czapłon 61 84 10 614 mapy.nieaktualizowane@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 118
Małgorzta Małecka 61 84 10 614 malgorzata.malecka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 118
Zespół Postępowań Administracyjnych
Kierownik Zespołu Postępowań Administracyjnych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Aneta Łuczak 61 84 10 637 aneta.luczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Pracownicy Zespołu Postępowań Administracyjnych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Ewelina Bobowicz 61 84 10 640 ewelina.bobowicz@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Bogusława Dekert 61 84 10 643 boguslawa.dekert@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Joanna Leśniewska 61 84 10 639 joanna.lesniewska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Paulina Szymańska 61 84 10 638 paulina.szymanska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222