Wydziały i stanowiska samodzielne

Dyrektor Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - Geodeta Powiatowy
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Tomasz Powroźnik 61 84 10 540
sekretariat@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.218
Zastępca Dyrektora Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Joanna Muszyńska 61 84 10 623
faks 61 84 10 655
joanna.muszynska@podgik.powiat.poznan.pl I p.pok.120
Sekretariat
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Paulina Sobkowicz 61 84 10 540
paulina.sobkowicz@podgik.powiat.poznan.pl sekretariat@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.217
Zespół Obsługi Kancelarii
Kierownik Zespołu Obsługi Kancelarii
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Beata Grzybowska 61 84 10 613
faks 61 84 10 655
kancelaria@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.216
Pracownicy Zespołu Obsługi Kancelarii
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Sylwia Grabska 61 84 10 613
sylwia.grabska@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.216
Tomasz Redelbach 61 84 10 613
tomasz.redelbach@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.222a
Ewelina Biskup 61 84 10 613
II p.pok.216
Kasa
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Dyzmann 61 84 10 625 agnieszka.dyzmann@podgik.powiat.poznan.pl I p.okienko
Joanna Marciniak 61 84 10 625 joanna.marciniak@podgik.powiat.poznan.pl I p. okienko
Informatyk
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Koszuta 61 22 69 230 adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.224
Marcin Palczewski 61 22 69 230 marcin.palczewski@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.224
Inspektor Ochrony Danych
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Agnieszka Rogozińska 61 84 10 540
agnieszka.rogozinska@podgik.powiat.poznan.pl iod@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.217
Z-ca Inspektora Ochrony Danych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Koszuta 61 22 69 230
adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.pl
iod@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.224
Radca Prawny
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Ewa Woroniecka-Andrzejczak 61 84 10 645
ewa.woroniecka-andrzejczak@podgik.powiat.poznan.pl
IIp.pok.223
Starszy Inspektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Świątek 61 84 10 645
IIp.pok.223
Główny Księgowy
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Barbara Szrama 61 84 10 508 barbara.szrama@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 219
Z-ca Głównego Księgowego
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Edyta Ratajczyk 61 84 10 508 edyta.ratajczyk@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 219
Pracownicy Wydziału Finansów
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Lucyna Andrzejczak 61 22 69 233 lucyna.andrzejczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 219
Agnieszka Dyzmann 61 84 10 625 agnieszka.dyzmann@podgik.powiat.poznan.pl I p. KASA
Joanna Marciniak 61 84 10 625 joanna.marciniak@podgik.powiat.poznan.pl I p. KASA
Kierownik Wydziału Organizacyjnego i Kadr
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Anna Wojtkowiak 61 22 69 228anna.wojtkowiak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Pracownicy Wydziału Organizacyjnego i Kadr
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Ewelina Biskupewelina.biskup@podgik.powiat.poznan.pl
Bartosz Głubisz61 22 69 228bartosz.glubisz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
Sylwia Grabska61 84 10 613sylwia.grabska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Beata Grzybowska61 84 10 613kancelaria@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Agata Hoedt61 84 10 641agata.hoedt@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Paulina Ludwiczak61 84 10 540paulina.ludwiczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Agnieszka Paprzycka – Leśnik61 84 10 645agnieszka.paprzycka-lesnik@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Agnieszka Rogozińska61 84 10 540agnieszka.rogozinska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Paulina Sobkowicz61 84 10 540paulina.sobkowicz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Tomasz Redelbach61 84 10 644tomasz.redelbach@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
Zespół ds. Zamówień Publicznych
Kierownik Zespołu ds. Zamówień Publicznych
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Izabela Marek 61 22 69 228izabela.marek@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Pracownicy Zespołu ds. Zamówień Publicznych
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
   II p. pok.223
Kierownik Wydziału Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Krzysztof Sobczak 61 84 10 623 krzysztof.sobczak@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 120
Administrator mapy numerycznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Robert Rybarczyk 61 84 10 731 robert.rybarczyk@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 224
Zespół Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Kierownik Zespołu Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Gabriela Szalińska 61 84 10 622 gabriela.szalinska@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka Ip.
Pracownicy Zespołu Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój Obsługiwane gminy
Anna Kowalewska-Syryca 61 84 10 616 anna.kowalewska-syryca@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka Ip. Przetwarzanie materiałów PZGiK do postaci elektronicznej
Agnieszka Lubarska 61 84 10 621 agnieszka.lubarska@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Przyjmowanie materiałów do PZGiK
Marta Marendziak 61 84 10 624 marta.marendziak@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 121 Przyjmowanie materiałów do PZGiK
Krystyna Musiał 61 84 10 615 krystyna.musial@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Miasto i gmina Stęszew, Miasto i gmina Pobiedziska
Pamela Niciejewska 61 84 10 624 pamela.niciejewska@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 121 Usterki
Martyna Nyczka-Buczowska 61 84 10 622 martyna.nyczka-buczowska@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Gmina Tarnowo Podgórne, Miasto i gmina Kórnik
Beata Przewłocka 61 84 10 624 beata.przewłocka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 121 Kosztorysy, rejestracja zawiadomień o zakończeniu prac
Małgorzata Struzik 61 84 10 615 malgorzata.struzik@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Miasto Luboń, Miasto Puszczykowo, Gmina Suchy Las, Miasto i gmina Murowana Goślina, Gmina Rokietnica, Gmina Buk,Miasto i gmina Kostrzyn,Gmina Komorniki,Gmina Czerwonak,Gmina Kleszczewo,Miasto i gmina Swarzędz,Miasto i gmina Mosina,Gmina Dopiewo
Kamila Tarka 61 84 10 621 kamila.tarka@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka Ip. Ochrona osnowy
Adrian Zawadzki 61 84 10 616 adrian.zawadzki@podgik.powiat.poznan.pl hala ośrodka I p. Przetwarzanie materiałów PZGiK do postaci elektronicznej
Zespół Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Kierownik Zespołu Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Anna Juszkiewicz 61 84 10 620 anna.juszkiewicz@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Pracownicy Zespołu Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Paweł Boruszewski 61 84 10 617 pawel.boruszewski@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Ryszard Flitta 61 84 10 505 ryszard.flitta@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Małgorzata Gostyńska 61 84 10 505 malgorzata.gostynska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Joanna Sicińska 61 84 10 617 joanna.sicinska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Paweł Pewiński 61 84 10 505 pawel.pewinski@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Zespół Mapy Numerycznej
Kierownik Zespołu Mapy Numerycznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Grzegorz Kąkol 61 84 10 620 grzegorz.kakol@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip.
Pracownicy Zespołu Mapy Numerycznej
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój Obsługiwane gminy
Katarzyna Burgiel 61 22 69 214 katarzyna.burgiel@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Miasto i Gmina Mosina
Aleksandra Byzia 61 84 10 618 aleksandra.byzia@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Miasto Luboń
Karolina Dukarska 61 84 10 619 karolina.dukarska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia I p. Miasto i Gmina Swarzędz
Katarzyna Grodzka 61 84 10 618 katarzyna.grodzka@podgik.powiat.poznan.pl pracownia I p. Miasto i Gmina Pobiedziska, Miasto i Gmina Kostrzyn
Sylwia Jahns 61 84 10 617 sylwia.jahns@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Miasto i Gmina Stęszew, Miasto i Gmina Murowana Goślina
Magdalena Mikołajczak 61 84 10 619 magdalena.mikolajczak@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Czerwonak
Dagmara Musialik 61 22 69 213 dagmara.musialik@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Dopiewo
Małgorzata Nelec 61 84 10 618 malgorzata.nelec@podgik.powiat.poznan.pl pracownia I p. Miasto i Gmina Kórnik
Marta Paciorek 61 84 10 619 marta.paciorek@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Kleszczewo, Miasto i Gmina Buk
Katarzyna Ryniec 61 22 69 213 katarzyna.ryniec@podgik.powiat.poznan.pl pracownia I p. Gmina Rokietnica
Marlena Stróżyńska 61 84 10 619 marlena.strozynska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Suchy Las, Miasto Puszczykowo
Anna Tomaszewska 61 22 69 214 anna.tomaszewska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Komorniki
Iwona Zdrojewska 61 84 10 618 iwona.zdrojewska@podgik.powiat.poznan.pl pracownia Ip. Gmina Tarnowo Podgórne
Kierownik Wydziału Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Dorota Zubik 61 84 10 634 dorota.zubik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Zespół Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Kierownik Zespołu Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Selwa-Majchrzak 61 84 10 635 agnieszka.selwa-majchrzak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Pracownicy Zespołu Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój Obsługiwane Gminy
Wojciech Bartłomiejczak 61 84 10 631 wojciech.bartlomiejczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Rokietnica
Mariusz Bąk 61 84 10 631 mariusz.bak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Buk, Miasto i Gmina Pobiedziska
Paulina Cieślińska 61 84 10 632 paulina.cieslinska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Czerwonak, Gmina Stęszew
Agnieszka Friebe 61 84 10 636 agnieszka.friebe@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Tarnowo Podgórne
Katarzyna Grześkowiak 61 84 10 636 katarzyna.grzeskowiak@podgik.powiat.poznan.pl  II p. pok. 220 Gmina Suchy Las, Miasto Puszczykowo
Urszula Hoffmann 61 84 10 632 urszula.hoffmann@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Komorniki
Barbara Matecka 61 84 10 636 barbara.matecka@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Mosina
Anna Narożna 61 84 10 633 anna.narozna@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Kórnik
Klaudia Nowicka 61 84 10 633 klaudia.nowicka@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Kleszczewo, Miasto i Gmina Kostrzyn
Sylwia Orzelska 61 84 10 633 sylwia.orzelska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Murowana Goślina, Miasto Luboń
Maria Szumska 61 84 10 632 maria.szumska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Gmina Dopiewo
Maria Waszkowiak 61 84 10 631 maria.waszkowiak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220 Miasto i Gmina Swarzędz
Karolina Zdziech 61 84 10 636 karolina.zdziech@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Zespół Obsługi Wniosków
Kierownik Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Sylwia Masłowska-Potrzebko 61 84 10 630 sylwia.maslowska-potrzebko@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Z-ca Kierownika Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Anna Witek-Gonera 61 84 10 630 anna.witek-gonera@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Pracownicy Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Joanna Gondek 61 84 10 628 joanna.gondek@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 odbiór dokumentów
Arleta Mądra 61 84 10 762 arleta.madra@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 odbiór dokumentów
Monika Mleczak 61 84 10 628 monika.mleczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 225 obsługa interesanta
Katarzyna Hoffa 61 84 10 642 katarzyna.hoffa@podgik.powiat.poznan.pl zlecenia@podgik.powiat.poznan.pl  II p. pok. 220
Danuta Janas 61 84 10 635 danuta.janas@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Michał Kmiecik 61 84 10 630 michal.kmiecik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Aleksandra Knasiak 61 84 10 642 aleksandra.knasiak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Zofia Krawczyk 61 84 10 632 zofia.krawczyk@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Martyna Kwiatkowska-Stasiak 61 84 10 642 martyna.kwiatkowska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Izabela Majer 61 84 10 635 izabela.majer@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Joanna Müller 61 84 10 635 joanna.muller@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 117A
Wiktoria Płóciennik 61 84 10 631 wiktoria.plociennik@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Kamila Sobczak 61 84 10 642 kamila.sobczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 220
Aleksandra Czapłon 61 84 10 614 mapy.nieaktualizowane@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 118
Małgorzta Małecka 61 84 10 614 malgorzata.malecka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 118
p.o. Kierownika Wydziału Administracyjnego
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Barbara Szrama 61 84 10 508 barbara.szrama@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 219
Pracownicy Wydziału Administracyjnego
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Króliczak 61 22 69 233 agnieszka.kroliczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 219
Katarzyna Hirth 61 22 69 234 katarzyna.hirth@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 219
Kierownik Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Aneta Łuczak 61 84 10 637 aneta.luczak@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Pracownicy Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Ewelina Bobowicz 61 84 10 640 ewelina.bobowicz@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Bogusława Dekert 61 84 10 643 boguslawa.dekert@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Joanna Leśniewska 61 84 10 639 joanna.lesniewska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Paulina Szymańska 61 84 10 638 paulina.szymanska@podgik.powiat.poznan.pl II p. pok. 222
Kierownik Wydziału Koordynacji Projektów
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Zawada-Sikorska 61 84 10 612 agnieszka.zawada-sikorska@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 117
Pracownicy Wydziału Koordynacji Projektów
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Bączyk 61 84 10 783 agnieszka.baczyk@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 124
Paweł Kornaszewski 61 84 10 612 pawel.kornaszewski@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 117
Paweł Pinczak 61 84 10 626 pawel.pinczak@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 123
Magdalena Stefaniak 61 84 10 626 magdalena.stefaniak@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 123
Agnieszka Tuliszka 61 84 10 612 agnieszka.tuliszka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 117
Daria  Urban 61 84 10 783 daria.urban@podgik.powiat.poznan.pl(rejestracja wniosków) I p. pok. 124
Marcin Wiraszka 61 84 10 626 marcin.wiraszka@podgik.powiat.poznan.pl I p. pok. 123
Kierownik Wydziału Systemu Informacji Przestrzennej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Marek Stawarz 61 22 69 250marek.stawarz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
p.o. Kierownika Wydziału Informatyki
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Marek Stawarz

61 22 69 250

marek.stawarz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222A
Pracownicy Wydziału Informatyki
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Adam Koszuta 61 22 69 230
adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224
Marcin Palczewski 61 22 69 230
marcin.palczewski@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224
Robert Rybarczyk 61 84 10 731
robert.rybarczyk@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224