Wydziały i stanowiska samodzielne

Dyrektor Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - Geodeta Powiatowy
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Tomasz Powroźnik 61 84 10 540
sekretariat@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.218
Zastępca Dyrektora Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Joanna Muszyńska 61 84 10 623
faks 61 84 10 655
joanna.muszynska@podgik.powiat.poznan.pl I p.pok.120
Sekretariat
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Paulina Sobkowicz 61 84 10 540
paulina.sobkowicz@podgik.powiat.poznan.pl
sekretariat@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.217
Kancelaria
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Beata Grzybowska 61 84 10 613
faks 61 84 10 655
kancelaria@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.216
Sylwia Grabska 61 84 10 613
sylwia.grabska@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.216
Kasa
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Agnieszka Dyzmann 61 84 10 625 agnieszka.dyzmann@podgik.powiat.poznan.pl I p.okienko
Joanna Marciniak 61 84 10 625 joanna.marciniak@podgik.powiat.poznan.pl I p. okienko
Informatyk
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Koszuta 61 22 69 230 adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.224
Marcin Palczewski 61 22 69 230 marcin.palczewski@podgik.powiat.poznan.pl II p.pok.224
Inspektor Ochrony Danych
Imię i nazwisko Telefon/Faks E-mail Pokój
Agnieszka Rogozińska 61 84 10 540
agnieszka.rogozinska@podgik.powiat.poznan.pl
iod@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.217
Z-ca Inspektora Ochrony Danych
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Koszuta 61 22 69 230
adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.pl
iod@podgik.powiat.poznan.pl
II p.pok.224
Radca Prawny
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Ewa Woroniecka-Andrzejczak 61 84 10 645
ewa.woroniecka-andrzejczak@podgik.powiat.poznan.pl
IIp.pok.222a
Starszy Inspektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Imię i nazwisko Telefon E-mail Pokój
Adam Świątek 61 84 10 645

IIp.pok.222a
Główny Księgowy
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Barbara Szrama 61 84 10 508barbara.szrama@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Z-ca Głównego Księgowego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Edyta Ratajczyk 61 22 69 234edyta.ratajczyk@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Pracownicy Wydziału Finansów
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Lucyna Andrzejczak 61 22 69 233lucyna.andrzejczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Agnieszka Dyzmann 61 84 10 625agnieszka.dyzmann@podgik.powiat.poznan.plI p.
KASA
Joanna Marciniak 61 84 10 625joanna.marciniak@podgik.powiat.poznan.plI p.
KASA
Kierownik Wydziału Organizacyjnego i Kadr
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Anna Wojtkowiak 61 22 69 228anna.wojtkowiak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Pracownicy Wydziału Organizacyjnego i Kadr
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Ewelina Biskupewelina.biskup@podgik.powiat.poznan.pl
Bartosz Głubisz61 22 69 228bartosz.glubisz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
Sylwia Grabska61 84 10 613sylwia.grabska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Beata Grzybowska61 84 10 613kancelaria@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Agata Hoedt61 84 10 641agata.hoedt@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 216
Paulina Ludwiczak61 84 10 540paulina.ludwiczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Agnieszka Paprzycka – Leśnik61 84 10 645agnieszka.paprzycka-lesnik@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Magdalena Piejko61 22 69 228magdalena.piejko@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 223
Agnieszka Rogozińska61 84 10 540agnieszka.rogozinska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Paulina Sobkowicz61 84 10 540paulina.sobkowicz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 217
Tomasz Redelbach61 84 10 644tomasz.redelbach@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
Kierownik Wydziału Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Urszula Powroźnik 61 84 10 623urszula.powroznik@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 120
Administrator mapy numerycznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Robert Rybarczyk 61 84 10 731robert.rybarczyk@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224
Zespół Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Kierownik Zespołu Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Gabriela Szalińska 61 84 10 622gabriela.szalinska@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka Ip.
Pracownicy Zespołu Obsługi Zgłoszeń Prac Geodezyjnych i Kartograficznych
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokójObsługiwane gminy
Anna Kowalewska-Syryca 61 84 10 616anna.kowalewska-syryca@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka Ip.Przetwarzanie materiałów PZGiK do postaci elektronicznej
Agnieszka Lubarska 61 84 10 621agnieszka.lubarska@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Przyjmowanie materiałów do PZGiK
Marta Marendziak 61 84 10 624marta.marendziak@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 121Przyjmowanie materiałów do PZGiK
Krystyna Musiał 61 84 10 615krystyna.musial@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Miasto i gmina Stęszew,
Miasto i gmina Pobiedziska
Pamela Niciejewska 61 84 10 624pamela.niciejewska@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 121Usterki
Martyna Nyczka-Buczowska 61 84 10 622martyna.nyczka-buczowska@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Gmina Tarnowo Podgórne,
Miasto i gmina Kórnik
Beata Przewłocka 61 84 10 624beata.przewłocka@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 121Kosztorysy, rejestracja zawiadomień o zakończeniu prac
Małgorzata Struzik 61 84 10 615malgorzata.struzik@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Miasto Luboń,
Miasto Puszczykowo,
Gmina Suchy Las,
Miasto i gmina Murowana Goślina,
Gmina Rokietnica,
Gmina Buk,Miasto i gmina Kostrzyn,Gmina Komorniki,Gmina Czerwonak,Gmina Kleszczewo,Miasto i gmina Swarzędz,Miasto i gmina Mosina,Gmina Dopiewo
Kamila Tarka 61 84 10 621kamila.tarka@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka Ip.Ochrona osnowy
Adrian Zawadzki 61 84 10 616adrian.zawadzki@podgik.powiat.poznan.plhala ośrodka I p.Przetwarzanie materiałów PZGiK do postaci elektronicznej
Zespół Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Kierownik Zespołu ds. Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Krzysztof Sobczak 61 84 10 620krzysztof.sobczak@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Pracownicy Zespołu ds. Weryfikacji Dokumentacji Technicznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Paweł Boruszewski 61 84 10 620pawel.boruszewski@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Ryszard Flitta 61 84 10 505ryszard.flitta@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Małgorzata Gostyńska 61 84 10 505malgorzata.gostynska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Joanna Sicińska 61 84 10 617
joanna.sicinska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Paweł Pewiński 61 84 10 505pawel.pewinski@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Zespół Mapy Numerycznej
Kierownik Zespołu Mapy Numerycznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Anna Juszkiewicz 61 84 10 617anna.juszkiewicz@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.
Pracownicy Zespołu Mapy Numerycznej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokójObsługiwane gminy
Katarzyna Burgiel 61 22 69 214katarzyna.burgiel@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Miasto i Gmina Mosina
Aleksandra Byzia 61 84 10 618aleksandra.byzia@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Miasto Luboń
Karolina Dukarska 61 84 10 619karolina.dukarska@podgik.powiat.poznan.plpracownia I p.Miasto i Gmina Swarzędz
Katarzyna Grodzka 61 84 10 618katarzyna.grodzka@podgik.powiat.poznan.plpracownia I p.Miasto i Gmina Pobiedziska,
Miasto i Gmina Kostrzyn
Sylwia Jahns 61 84 10 617sylwia.jahns@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Miasto i Gmina Stęszew,
Miasto i Gmina Murowana Goślina
Magdalena Mikołajczak 61 84 10 619magdalena.mikolajczak@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Czerwonak
Dagmara Musialik 61 22 69 213dagmara.musialik@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Dopiewo
Małgorzata Nelec 61 84 10 618malgorzata.nelec@podgik.powiat.poznan.plpracownia I p.Miasto i Gmina Kórnik
Marta Paciorek 61 84 10 619marta.paciorek@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Kleszczewo,
Miasto i Gmina Buk
Katarzyna Ryniec 61 22 69 213katarzyna.ryniec@podgik.powiat.poznan.plpracownia I p.Gmina Rokietnica
Marlena Stróżyńska 61 84 10 619marlena.strozynska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Suchy Las,
Miasto Puszczykowo
Anna Tomaszewska 61 22 69 214anna.tomaszewska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Komorniki
Iwona Zdrojewska 61 84 10 618iwona.zdrojewska@podgik.powiat.poznan.plpracownia Ip.Gmina Tarnowo Podgórne
Kierownik Wydziału Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Dorota Zubik 61 84 10 634dorota.zubik@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Zespół Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Kierownik Zespołu Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Agnieszka Selwa-Majchrzak 61 84 10 635agnieszka.selwa-majchrzak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Pracownicy Zespołu Aktualizacji Ewidencji Gruntów i Budynków
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokójObsługiwane Gminy
Mariusz Bąk 61 84 10 631mariusz.bak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Miasto i Gmina Buk,
Miasto i Gmina Pobiedziska
Paulina Cieślińska 61 84 10 632paulina.cieslinska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Gmina Czerwonak,
Gmina Stęszew
Agnieszka Friebe 61 84 10 636agnieszka.friebe@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Gmina Tarnowo Podgórne
Katarzyna Grześkowiak61 84 10 636katarzyna.grzeskowiak@podgik.powiat.poznan.pl  II p. pok. 220Gmina Suchy Las, Miasto Puszczykowo
Urszula Hoffmann 61 84 10 632urszula.hoffmann@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Gmina Komorniki
Barbara Matecka 61 84 10 636barbara.matecka@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Miasto i Gmina Mosina
Marcin Matysiak61 84 10 631marcin.matysiak@podgik.powiat.poznan.pl   II p. pok. 220Gmina Rokietnica
Anna Narożna61 84 10 633anna.narozna@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Miasto i Gmina Kórnik
Klaudia Nowicka61 84 10 633klaudia.nowicka@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Gmina Kleszczewo,
Miasto i Gmina Kostrzyn
Sylwia Orzelska61 84 10 636sylwia.orzelska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Miasto i Gmina Murowana Goślina,
Miasto Luboń
Maria Szumska61 84 10 632maria.szumska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Gmina Dopiewo
Maria Waszkowiak61 84 10 631maria.waszkowiak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220Miasto i Gmina Swarzędz
Karolina Zdziech 61 84 10 636karolina.zdziech@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220 
Zespół Obsługi Wniosków
Kierownik Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Sylwia Masłowska-Potrzebko 61 84 10 630sylwia.maslowska-potrzebko@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Z-ca Kierownika Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Anna Witek-Gonera 61 84 10 630anna.witek-gonera@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Pracownicy Zespołu Obsługi Wniosków
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Joanna Gondek 61 84 10 628
joanna.gondek@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 225
odbiór dokumentów
Arleta Mądra 61 84 10 762arleta.madra@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 225
odbiór dokumentów
Monika Mleczak 61 84 10 628monika.mleczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 225
obsługa interesanta
Katarzyna Hoffa  61 84 10 642katarzyna.hoffa@podgik.powiat.poznan.pl
zlecenia@podgik.powiat.poznan.pl 
II p. pok. 220
Danuta Janas61 84 10 635danuta.janas@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Michał Kmiecik 61 84 10 630michal.kmiecik@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Aleksandra Knasiak 61 84 10 642aleksandra.knasiak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Zofia Krawczyk 61 84 10 632zofia.krawczyk@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Martyna Kwiatkowska-Stasiak 61 84 10 642martyna.kwiatkowska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Izabela Majer 61 84 10 635izabela.majer@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Joanna Müller joanna.muller@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 117A
Wiktoria Płóciennik 61 84 10 631wiktoria.plociennik@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Kamila Sobczak 61 84 10 642kamila.sobczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 220
Aleksandra Czapłon 61 84 10 614mapy.nieaktualizowane@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 118
Małgorzta Małecka 61 84 10 614malgorzata.malecka@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 118
p.o. Kierownika Wydziału Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Barbara Szrama 61 84 10 508barbara.szrama@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Pracownicy Wydziału Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Agnieszka Króliczak 61 22 69 233agnieszka.kroliczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Katarzyna Hirth 61 22 69 233katarzyna.hirth@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 219
Kierownik Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Aneta Łuczak 61 84 10 637aneta.luczak@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Pracownicy Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Ewelina Bobowicz 61 84 10 640ewelina.bobowicz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Bogusława Dekert 61 84 10 643boguslawa.dekert@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Joanna Leśniewska 61 84 10 639joanna.lesniewska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Paulina Szymańska 61 84 10 638paulina.szymanska@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222
Kierownik Wydziału Koordynacji Projektów
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Agnieszka Zawada-Sikorska 61 84 10 612
agnieszka.zawada-sikorska@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 117
Pracownicy Wydziału Koordynacji Projektów
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Agnieszka Bączyk 61 84 10 783
agnieszka.baczyk@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 124
Paweł Kornaszewski 61 84 10 612
pawel.kornaszewski@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 117
Paweł Pinczak 61 84 10 626
pawel.pinczak@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 123
Magdalena Stefaniak 61 84 10 626
magdalena.stefaniak@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 123
Agnieszka Tuliszka 61 84 10 612
agnieszka.tuliszka@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 117
Daria  Urban 61 84 10 783
daria.urban@podgik.powiat.poznan.pl(rejestracja wniosków)I p. pok. 124
Marcin Wiraszka 61 84 10 626
marcin.wiraszka@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 123
Kierownik Wydziału Systemu Informacji Przestrzennej
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Marek Stawarz 61 22 69 250marek.stawarz@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 222a
p.o. Kierownika Wydziału Informatyki
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Joanna Muszyńska 61 84 10 623joanna.muszynska@podgik.powiat.poznan.plI p. pok. 120
Pracownicy Wydziału Informatyki
Imię i nazwiskoTelefonE-mailPokój
Adam Koszuta 61 22 69 230
adam.koszuta@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224
Marcin Palczewski 61 22 69 230
marcin.palczewski@podgik.powiat.poznan.plII p. pok. 224